40 سال حضور مستمر در صنعت پوشاک
شرکت تولیدی جامه بافت در سال 1362 ثبت و با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع در شهر تبریز راه اندازی شد.

این شرکت با هدف تولید پوشاک گرم زمستانه و پائیزه، خطوط بافندگی حلقویِ پودیِ تخت (کشباف یا کشو بافی) خود را پایه ریزی کرد و همچنین اقدام به راه اندازی خطوط دوخت و تکمیل البسه گرم شامل تولید و دوخت پلیور زنانه، مردانه و بچگانه نمود و هم اکنون مجهز به خط کامل تولید انواع البسه بافت و خط برش و دوخت پارچه های نساجی است.

1362 تا 1402

40

سال تجربه

صادرات پوشاک به اروپا و آسیای میانه

شرکت جامه بافت بیست و دو سال متوالی، بخشی از تولیدات خود را به اتحادیه اروپا و آسیای میانی صادر کرد. دفتر شرکت جامه بافت در دوسلدورف آلمان این محصولات را در اتحادیه اروپا تحت برند Annabella Mode توزیع می‌نمود. همچنین در سال 1391 صادرات خود را به کشورهای آسیای میانه آغاز کرده و دفتر نمایندگی فروش Annabella Mode را در شهر آلماتی قزاقستان تاسیس کرد.

از همین رو شرکت جامه بافت در سال‌های متوالی عناوین مختلفی از جمله «واحد نمونه صادراتی کشور»، «واحد نمونه صنعتی»، «صادرکننده محصولات با کیفیت»، و… را دریافت کرده است.

تولید اختصاصی پوشاک تحت برند شما

همچنین شرکت جامه بافت پس از کسب 37 سال تجربه در تولید انواع پوشاک گرم و کسب عناوین مختلفی از جمله واحد نمونه صادراتی کشور و تولید کننده نمونه کشور در سال‌های متوالی، اینک در راستای ارتقاء تولید ملی با برخورداری از استانداردها و تکنولوژی روز دنیا، با اخذ سفارش از برندهای معتبر داخلی و خارجی کلکسیون پوشاک آنها را تحت برند خودشان تولید می نماید.

معرفی تیم مدیریتی و اجرایی شرکت جامه بافت

منصور شاه بختی

رئیس هیات مدیره شرکت جامه بافت و عضو هیات مدیره شرکت لیاپود، دانش آموخته دانشگاه کنکوردیا کانادا در رشته زمین شناسی

مسعود شاه بختی

مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت جامه بافت و عضو هیات مدیره شرکت لیاپود، بازرس اتحادیه پوشاک، دانش آموخته دانشگاه شیراز در رشته آگرونومی

سینا شاه بختی

مدیر کارخانه و نائب رئیس هیات مدیره شرکت جامه بافت و عضو هیات مدیره شرکت لیاپود، دانش آموخته دانشگاه امیرکبیر در رشته مهندسی نساجی و MBA